به آمازایران خوش آمدید.

آمازایران فعالیت خود را ۲ سال است که آغاز نموده و موفق شده با جذب نیروهای جوان، باانگیزه و توانا و همچنین با بکار‌گیری شیوه‌های نوین تجارت، در مدت ‌زمان کوتاهی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد.

آماز ایران یک پاساژ اینترنتی برای فروش محصولات تمامی فروشندگان، تولید کنندگان، تامین کنندگان است. یک تامین‌کننده با استفاده از بستر آمازایران به‌راحتی خواهد توانست به تمامی نقاط ایران برای ارائه کالا دسترسی داشته و همزمان خدمات افزوده آمازایران را نیز به مشتریان خود ارائه دهد. با افزایش روز افزون استفاده از اینترنت برای تولید کنندگان محصولات مختلف طراحی سایت فروشگاهی ضروری به نظر می رسد چرا که بیشتر افراد امروزه نیاز های خود را در اینترنت جستجو می کنند و در نتیجه بهترین گزینه را برای برطرف کردن نیاز خود انتخاب می کنند. با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق فروشنده یا تولید کننده که در آرزوی تحقق افزایش فروش خود از طریق اینترنت و فضای آنلاین هستند، اما هیچ گونه اطلاع و تجربه ای در مورد یک کسب و کار اینترنتی با جزئیات آن ندارند، به نظر میرسد لازم است فضایی باشد تا فروشندگان بتوانند از طریق آن، کالاهای خود را به معرض فروش در سراسر کشور قرار دهند بدون این که درگیر جزئیات طراحی و ایجاد یک فروشگاه اینترنتی شوند. آماز ایران جهت نیل به این نیاز در اصناف مختلف، اقدام به ایجاد محصول خود به عنوان یک پنل فروش و همچنین سایت اختصاصی برای تولید کنندگان و فروشندگان می کند. مشتریان بالقوه این طرح تمامی اصنافی که نیاز دارند محصولات و یا فروشگاه خود را در جامعه ی جهانی اینترنت به معرض تبلیغ و فروش بگذارند، می شوند. تولید کننده گان و فروشندگان می توانند با برخورداری از هزینه پایین راه اندازی که برای ایجاد یک پنل اختصاصی در آماز ایران می پردازند، از امتیاز افزایش مشتری و در نهایت افزایش فروش ، در یک کلام، یک آگهی دائمی اینترنتی برخوردار شوند. حضور راحت و سریع در بازار اینترنتی ، دستیابی به اطلاعات در مورد محصول، مشاهده خدمت مورد نیاز مشتری ، تنوع و گستردگی زیاد محصولات در شاخه های مختلف، خرید و فروش امن و بسیار راحت از طریق درگاه های بانکی و ایجاد انتخاب وسیع تر و بررسی نظرات مصرف کنندگان دیگر، همگی می تواند باعث افزایش انگیزه برای ایجاد کردن یک پنل اختصاصی فروش آنلاین شود. از تفاوت بارز آماز ایران با سایر فروشگاه های اینترنتی عبارتند از:

 • اختصاص یک پنل و یا سایت اختصاصی به فروشندگان با آدرس مجزا
 • یکنواختی اطلاعات تمامی محصولات فروشندگان
 • طراحی تخصصی یک بنر و پوستر اختصاصی برای پنل یا سایت فروش
 • استفاده از عکاسان مجرب برای تهیه ی تصاویر یکنواختی از تمامی محصولات
 • درگیر نکردن و مداخله ندادن فروشندگان برای وارد کردن اطلاعات محصولاتشان (اختیاری)

یک مشتری و خریدار اینترنتی اهمیت زیادی برای آماز ایران دارد. به همین دلیل، چون مشتری در خرید اینترنتی با چشم خود محصول را از نزدیک مشاهده نمی کند، نیاز است تا ذهن و چشم مشتری از اجناسی که به صورت اینترنتی مشاهده می کند، انسجام پیدا کند و تنوع توضیحات و یا تغییر کیفیت و نمای درهم و مختلف تصاویر او را سر در گم نکند.

بازار هدف آماز ایران، مشتریانی می شود که علاقمندند برای خرید خود، مقایسه انجام دهند و بهترین جنس را با بهترین قیمت انتخاب کنند. مقایسه ای که فروشگاه ها و تولید کنندگان مختلف را در بر می گیرد. ما به مشتریانمان حق مقایسه می دهیم. این یک حق مشتری است تا بتواند محصولی مرغوب را تهیه کند. مشتریان ما با آماز ایران و گشت و گذار بین اجناس مختلف، دیگر درگیر مسافت خیابان به خیابان یا حتی شهر به شهر نیستند. ما برای وقت و خرید مشتریانمان ارزش قائلیم. در واقع نیازی نیست که سایت های مختلف یا فروشگاه های اینترنتی مختلف را برای پیدا کردن جنس خود جستجو کنید. کافی است که در میان تولید کنندگان و فروشندگان موجود در آماز ایران، گشت و گذاری داشته باشید. علاوه بر این، به زودی شما در آینده می توانید بدون این که هزینه ای کنید، بین اجناس تولید کنندگان و فروشندگان شهرهای مختلف نیز مقایسه ای انجام دهید.

از اهداف اصلی آمازایران می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ایجاد تحول در تجارت‌ الکترونیک ایران و راهبری در این حوزه

 • تسهیل فرایند خرید و جستجو برای محصولات مورد علاقه مشتریان

 • پرورش و تعالی نیروی انسانی علاقه‌مند به تجارت الکترونیک با راهبرد اشتغال

 • کاهش میزان ترافیک شهری و کمک به محیط زیست و بهبود کیفیت زندگی شهروندان

 • ایجاد بستر بهینه برای خرید و فروش در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و تامین‌کنندگان

 • تمهید شیوه‌های افزایش فروش برای تامین‌کنندگان و به تبع آن کاهش قیمت برای مصرف‌کننده

آمازایران

فرهنگ سازمانی آمازایران بر پایه احترام متقابل و دوستی بنا نهاده شده است. تفکر تیمی، تصمیم‌گیری غیر‌متمرکز و مشورت لحظه‌به‌لحظه موجب شده است که نیروی انسانی این گروه هر روز را روز یادگیری و تعالی دانسته و خود را در تمامی عناصر آن سهیم و همراه بپندارد.

در واقع چیزی که به آمازایران معنا بخشیده هدف بزرگی‌ است که دنبال می‌کند. انقلاب در دنیای تجارت ‌الکترونیک و ایجاد بزرگترین و کامل‌ترین مرکز خرید آنلاین در ایران هدف نهایی این وب‌سایت است.

خدمت و تلاش آمازایران تنها به مشتریان ختم نمی‌گردد، بلکه خدمات گسترده‌ای نیز برای تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان طراحی و ارائه شده است. چرا که اگر تولید‌کننده و یا تامین‌کنندة داخلی نتواند از آرامش و خدمتی شایسته برخوردار گردد، این موضوع به‌طورمستقیم خدمت و آرامش مشتری نهایی را تحت شعاع قرار خواهد داد و هرچه این اتصال به روشی دقیق‌تر و حرفه‌ای‌تر برقرار شود موجبات رشد و پیشرفت بازار و رضایت هر چه بیشتر طرفین را فراهم خواهد آورد. یک تامین‌کننده با استفاده از بستر آمازایران به‌راحتی خواهد توانست به تمامی نقاط ایران برای ارائه کالا دسترسی داشته و همزمان خدمات افزوده آمازایران را نیز به مشتریان خود ارائه دهد.

آمازایران برای ایجاد این رضایتمندی و آرامش، خدمات متنوع و بعضا منحصر‌به‌فردی ارائه می‌نماید. در این راستا بخش‌های خدمات مشتریان، گارانتی طلایی و تعمیرات، ارسال کالا، تامین کالا و مدیریت آمازایران همگی در تلاش هستند تا فرآیند خرید به بهترین و بهینه‌ترین شکل ممکن اتفاق بیافتد و مشتریان در این فرآیند کمترین هزینه را چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ انرژی و زمان صرف نمایند. بدون تردید آرمان آمازایران در این است که هر ایرانی به عنوان خریدار، برای دسترسی به تمامی برندها و تولیدات داخلی و خارجی بدون کوچکترین زحمتی بهترین قیمت و خدمات را دریافت نماید.

تفکر تیمی، تصمیم‌گیری غیر‌متمرکز و مشورت ازخصوصیات گروه آمازایران می باشد. در‌صورتی‌ که شما نیز تمایل به پیوستن به آمازایران را دارید می‌توانید به بخش همکاری با ما مراجعه فرمایید.

کارهای آینده ی آماز ایران

 • فعال کردن امتیازات دیگر برای آماز قلک

 • فروش مزایده ای، به این معنی که فروشنده یک قیمت پایه برای محصولی تعیین کند، بعد کاربران و مشتریان، مدام قیمت های مختلف خود را بدهند و زمانی که بالاترین قیمت داده شد، جنس به فروش برسد.

 • عرضه ی پیشنهاد مشتری، مشتری باید در بخشی از سایت بتواند محصول مورد نیاز و پیشنهادی خود را عنوان کند، سپس فروشندگان و تولید کنندگان باید آن نیاز را ببینند و هر کدام که می توانند، در اسرع وقت به نیاز مشتری پاسخ بدهند و کالای مورد نیاز او را تامین نمایند، سپس با ایمیل یا دیگر وسایل اطلاع رسانیف به آن مشتری اطلاع دهند.

 • امکان راه اندازی بازارچه ی خیریه دوره ای و هزینه کردن سود حاصل از خرید آن برای تحصیل بچه های بی سرپرست.

 • فروش دوره ای با ارسال رایگان

 • پنل رسال پیامک رایگان با امتیاز های آماز قلک برای کاربران

 • بازاریابی شبکه ای، بازاریابی شبکه ای نوعی تجارت است که در ان مصرف کننده و مشتری می تواند بازاریاب محصولاتی باشد که خود خرید می کند. در این صورت درصد مشخصی از قیمت کالاهای فروخته در گروه فروش خود را به عنوان پورسانت به عنوان امتیاز در آماز قلک دریافت خواهد کرد. به این ترتیب مشتری یکی از اعضای تیم فروش سایت خواهد شد.

 • کارت آماز بن (Amaz-Voucher) مخصوص برای فروشندگان و تولید کنندگان، فروشندگان می توانند با دادن این کارت به مشتریان دلخواه خود، این امکان را به آن ها دهند که آن مشتری به اندازه ی مبلغ داخل کار، خرید رایگان از سایت آماز ایران داشته باشد.