برندینگ چیست؟

برندهای بزرگ توان ایستادگی کردن در بازار را دارند. برندینگ 360 درجه نام تجاری شما باعث می‌شود که نام شما در قلب و ذهن مخاطبانتان بماند.

وقتی نام تجاری (برندینگ) مطرح می‌شود یعنی اینکه شرکت شما چه وجه تمایز و یا چه  ویژگی‌های منحصر به فردی دارد.  درواقع نام تجاری، تمایز رقابتی،  یک جزء کلیدی و یک مزیت رقابتی است. مصرف کنندگان اغلب انتخاب‌هایشان را از میان مارک‌های با کیفیت بالا و شناخته شده انجام می‌دهند. برندینگ باعث می‌شود که نام تجاری شما بزرگ شود و در خاطر مردم بماند.

آمازایران با داشتن یک برنامه برندینگ 360 درجه و جامع شامل نظارت بر اموری نظیر بسته بندی، ارتباط با آسان مشتری، استفاده از متخصصان و بهترین طراحی های گرافیکی، بهترین کاربردهای شعار تبلیغاتی، اهداف نام گذاری های فردی، ایجاد سبد محصول می تواند شما را در این مسیر به هدف مطلوبتان برساند. برنامه های برندینگ 360 درجه باید جامع، منعطف، قابل دستیابی، فنی، دارای ویژگی های نظارتی دوره ای و یکپارچه باشد.

هویت برندینگ چیست؟

برندینگ باعث می‌شود که مردم در مورد شما صحبت کنند.  این نام تجاری درواقع هویت شرکت شماست.  ایجاد برندینگ یک کار مهم و حرفه‌ای است. نام تجاری باید به یاد ماندنی و طنین انداز شود. هر شرکت و یا سازمانی شعار مخصوص خود را دارد که حتی شعار آن شرکت نیز می‌تواند برند شده و ماندگار گردد. نام تجاری در نهایت علامت تجاری خواهد.

ایجاد یک تاثیر بزرگ با برندینگ

متخصصین آمازایران با بینش دقیق خود از نام تجاری، عمق و وسعت کسب و کار شما را افزایش داده و با تجزیه و تحلیل بازار، گسترش فروش و ارائه خدمات شما را بهبود می‌بخشند.

در حال حاضر توانایی برای استخراج نام تجاری از میان صدها نام، با در نظر گرفتن مخاطبان هدف، به منظور توسعه مبارزات نام تجاری بسیار حائز اهمیت است. آمازایران با اتکا به دانش و با در نظر گرفتن معیارهایی از قبیل پیگیری نتایج، تنظیم و اقامت فعلی به طوری که نام تجاری شما را طنین انداز نماید سخت می‌کوشد.

بررسی فرصت‌های بازار اولین گام برای استراتژی نام تجاری است.

باید برای انتخاب نام تجاری ابتکار داشته باشید و پس از آن قدرت بزرگ کردن نام خود را داشته باشید. کارشناسان آمازایران با سال‌ها تجربه در زمینه برندینگ، روش‌های خلاقانه و استراتژیکی را به مشتریان ارائه می‌دهند. ارزیابی فرصت‌های بازار، چگونگی سبقت گرفتن از رقبا، شناسایی هر گونه چالش و ارزیابی ایده‌ها را به آمازایران بسپارید.  ما از شما دعوت ذینفعان متعدد به کارگاه برای چیدمان داخلی و الهام بخش است.