به بخش سوالات متداول آمازایران خوش آمدید

اگر پاسخ سوالات خود را در این بخش نیافتید با مرکز خدمات و پشتیبانی ما تماس بگیرید.
تماس با آمازایران

اطلاعات فنی

در آمازایران، رضایت مشتری اولین اولویت ماست. تیم خدمات مشتریان آمازایران در هر لحظه کنار شما هستند.

ابتدا وارد قسمت حساب کاربری یا ورود شده، در پنجره مشتریان جدید گزینه ادامه را انتخاب نمایید. اطلاعات فردی خود را وارد نمایید و در آخر گزینه ثبت فرم را بزنید.

شما می توانید پس از اینکه با نام کاربری خود وارد سایت شدید به قسمت حساب کاربری بروید و از پنل کنترل حساب کاربری هرگونه ویرایشی را درمورد اطلاعات شخصی خود انجام دهید.

حساب کاربری را انتخاب نمایید. در پنجره جدید گزینه “رمزعبور خود را فراموش کرده.ام” را بزنید. ایمیل خود را وارد نمایید. ثبت فرم را بزنید، یک ایمیل حاوی لینک باز نشانی کلمه عبور برای شما ارسال خواهد شد‏.‏ لطفاً بر روی لینک ذکر شده کلیک نموده و کلمه عبور جدید خود را وارد نمایید‏. رمز عبور جدید برای شما ارسال خواهد شد.

وارد حساب کاربری شوید. در پنل حساب کاربری ویرایش در خبرنامه را انتخاب نمایید. اکنون می توانید عضویت خود را لغو کنید.

در هرزمان می توانید با تیم خدمات مشتریان آمازایران سوالات خود را مطرح کنید.

ازانتخاب شما سپاسگزاریم. ابتدا وارد قسمت ورود یا حساب کاربری شوید. پس از وارد شدن با نام کاربری و رمز عبور خود گزینه افزودن به سبد که در پایین هر کالا درج شده را انتخاب نمایید و پس از انتخاب تعداد مورد نیاز و چک کردن اطلاعات، گزینه ثبت سفارش را انتخاب نمایید. آدرس و نوع پرداخت خود را کنترل کرده و گزینه ثبت نهایی سفارش را بزنید. تیم خدمات مشتریان آمازایران در اسرع وقت برای پیگیری سفارش و هماهنگی تحویل با شما تماس خواهند گرفت.

می توانید با جستجو در صفحه اصلی آمازایران برند یا نام کالای مورد نظر خود را جستجو کنید و یا با تیم خدمات مشتریان تماس بگیرید.

بازگشت محصول و بازپرداخت

اولین هدف آمازایران رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 7 روز از زمان تحویل امکان پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان آمازایران تماس بگیرید. تیم ما اطلاعات شما را ثبت کرده و طی تماس مجدد با شما یک کد بازگشت کالا (یا return ticket) برای کالای موردنظر را به شما اعلام می کنند. این کد را به همراه دیگر اطلاعات لازم و شماره حساب (ترجیحا شماره شبا)خود را در فرم بازگشت کالا پر کنید و طبق همان بسته بندی اولیه از طریق پست پیشتاز برای ما ارسال نمایید. درصورتیکه پست پیشتاز به شما فاکتور عرضه می کند، لطفاً فاکتور مربوطه را نیزداخل بسته بندی قرار دهید. فقط برای شهر تهران، امکان جمع آوری کالای بازگشتی در محدوده زمانی مجاز برای کالاهای مجاز، توسط سرویس حمل آمازایران وجود دارد. به این منظور، لطفاً با تیم خدمات مشتریان آمازایران هماهنگ فرمایید. شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. کرایه حمل ممکن است با توجه به آدرس تحویل شما تغییر کند. برای مثال تحویل در شهر تهران با تحویل در شهریار کرایه حمل متفاوتی دارد.پس از ارسال کالا، کارشناسان آمازایران کالای بازگشتی شما را جهت صحت کالای برگشت داده شده، بررسی خواهند کرد.

لطفا موارد زیر را در بازگشت کالای خود رعایت بفرمایید: کالاهایی که در طبقه بندی کالاهای دیجیتال و الکترونیک می باشد: – در صورتی که بسته بندی کالا باز نشده باشد قابل برگشت می باشد. – درصورتی که کالا معیوب باشد ، به شرکت گارانتی قابل برگشت می باشد. کالای برگشت داده شده فقط در صورت تایید تیم کنترل کیفیت ، تعویض یا پس گرفته می شود و در غیر اینصورت به مشتری بازگشت داده خواهد شد. کالاهایی که در طبقه بندی به غیر از الکترونیک و دیجیتال می باشند: – عطریات : به هیچعنوان پس گرفته نمی شود. – لوازم آرایشی و بهداشتی : به هیچعنوان پس گرفته نمی شود. – لباس زیر : به هیچعنوان پس گرفته نمی شود. – کتاب : فقط کتاب هایی که در بسته بندی اولیه خود ناشرهستند ، بدون بازشدن بسته بندی قابل برگشت می باشند. – اسباب بازی : فقط خمیر بازی قابل برگشت نمی باشد. – لباس : بدون زدگی ، بوی عطر ، بوی بدن ، با همان برچسب اولیه و بدون تغییر در فرم لباس و در صورت نامناسب بودن سایزو یا یکسان نبودن رنگ ارسال شده با سفارش ثبت شده ، قابل برگشت می باشد. – لوازم آشپزخانه : فقط درصورت یکسان نبودن سایز یا یکی نبودن سفارش دریافت شده با سفارش ثبت شده قابل برگشت می باشد. – نرم افزار، موسیقی ، لوح فشرده ، فیلم : به هیچعنوان پس گرفته نمی شود. مشتریان عزیز آمازایران ،لطفا در انتخاب سایز ، رنگ ، برند سفارش خود دقت فرمایید . پیشنهاد می شود قبل از ثبت سفارش تمام اطلاعات مربوط به کالای مدنظر خودرا مطالعه فرمایید و سپس اقدام به خرید نمایید. آمازایران هر نوع کالا را درصورت تغییر نظر شما و با رعایت موارد گفته شده ، طی 7 روز از شما مشتری عزیز پس خواهد گرفت. درصورت هرگونه سوال با تیم خدمات مشتریان تماس بگیرید.

خیر، متاسفانه پس از 7 روز کالا قابل بازگشت نیست.

کالاها باید به آدرس زیروباپست پیشتاز به مقصد زیرارسال شود.

هر لحظه که خواستید می توانید با تیم مشتریان آمازایران جهت پیگیری کالای خود تماس بگیرید.

شما برای ردیابی بسته هایی که از طریق پست پیشتاز ارسال میکنید میتوایند به آدرس http://itemtracking.post.ir مراجعه کرده و با وارد کردن کد رهگیری که از طریق تیم مشتریان آمازایران به ایمیل شما ارسال شده ، وضعیت دریافت کالای خود را ملاحظه کنید. فرایند بازگشت کالا و بازپرداخت هزینه پس از دریافت کالا توسط آمازایران بین 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید. به خاطر داشته باشید به محض تایید تیم ارزیابی امکان بازگشت کالا به انبار یا هزینه امکان پذیر میباشد.

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد مبنای پرداخت هزینه های بازگشتی برچسب الصاقی پست پیشتاز روی جعبه می باشد.

فرآیند تعویض کالا از لحظه دریافت توسط آمازایران 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید. هزینه ارسال در تعویض کالا به شما بازپرداخت می شود. در صورت موجود بودن وتمایل شما امکان تعویض و یا تعویض با کالای دیگر برای شما امکان پذیر است.

پس از ثبت سفارش تیم خدمات مشتریان آمازایران در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند تا تمام اطلاعات و سفارش با شما چک شود. اگر بعد از ثبت مدت زمان طولانی تیم خدمات مشتریان آمازایران تماس نگرفتند لطفاً با آنها تماس بگیرید.

در هر زمانی پس از ثبت سفارش لطفاً با تیم خدمات مشتریان تماس بگیرید و سفارش خود را تغییر دهید. در مورد لغو سفارش نیز در هر زمان تا قبل از ارسال امکان پذیر است.

تمام قیمتها، قیمت نهایی می‌باشند.

درحال حاضر واریز به حساب،واریز به صورت کارت-به-کارت و پرداخت در محل (یا COD) قابل انجام است. درمورد پرداخت در محل محدودیت هایی با توجه به نوع کالا و شرکت حمل طرف قرارداد بامیلو وجود دارد. آمازایران خوشحال است سفارش شما را به هرطریقی که دوست دارید به دست شما برساند با وجود این، توصیه آمازایران این است که از روش های بانکی برای انتقال وجه استفاده کنید. بسیاری از شرکت های حمل، فاقد زیرساخت مناسب (مثل دستگاه pos همراه) برای عملیات پرداخت در محل هستند و شما مجبور خواهید شد به میزان وجه سفارش، پول نقد فراهم کنید. علاوه براین، برخی شرکت های حمل نیز توان انجام عملیات پرداخت در محل را ندارند. * تحویل در شهر تهران توسط سرویس حمل آمازایران انجام میشود و هماهنگی برای نحوه دریافت وجه پیش از ارسال با شما انجام خواهد شد. ** برخی محدودیت ها با توجه به شرکت حمل، نوع کالا و محل تحویل وجود دارد. این محدودیت ها در تماسی که برای پیگیری سفارش و هماهنگی تحویل با شما خواهد شد، به اطلاع شما خواهد رسید.

امنیت اولویت اول آمازایران برای مشتریان عزیز می‌باشد. تمام شرایط لازم برای تراکنش امن شما مشتری عزیز فراهم شده است. تمامی پرداختهای آنلاین فروشگاه آمازایران منطبق بر نیازمندی های اعلام شده از طرف شبکه یکپارچه بانکی کشور است، همچنین فروشگاه اینترنتی آمازایران بصورت دوره‌ای آزمون‌های لازم را جهت اطمینان از برقراری امنیت در تمام فرآیند پرداخت انجام می‌دهد.

آیا اطلاعات بانکی خود را دوباره چک کرده‌اید؟ اگر درست بود و هنوز مشکل حل نشد لطفا با بانک خود تماس گرفته و اطلاعات خود را با آنها چک نمایید. و اگر مشکل ادامه پیدا کرد لطفاً با تیم خدمات مشتریان آمازایران تماس بگیرید .

نگران نباشید. ایمیل خود را چک کنید. تمام تراکنش های موفق با یک شماره سفارش برای شما ارسال می‌شود. در صورت نیاز لطفاً با تیم خدمات مشتریان آمازایران تماس بگیرید .

متأسفانه فعلاً امکان فروش اقساطی وجود ندارد.

برند و موجودی کالا

برای خرید فقط کافیست از وب سایت آمازایران و طبقه بندی های متفاوت محصولات ما بازدید نمایید.

نهایت تلاش ما به روز کردن هر چه سریع تر محصولات در سایت می باشد. در آینده نزدیک از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می کنیم.

تمام کالاهای ما از تأمین کنندگان معتبر تأمین شده و اگر در هر زمانی با کالای بی گارانتی مواجه شدید از شما سپاسگزاریم که آنرا به تیم خدمات مشتریان آمازایران اطلاع دهید.

آمازایران دارای تیم حرفه ای برای برقراری ارتباط با تمام تأمین کنندگانی می باشد که مایل به همکاری با ما هستند. لطفاً اطلاعات شرکت خود را برای تیم خدمات مشتریانآمازایران ارسال نمایید.

شما می توانید در زمان انتخاب لباس یا کفش از راهنمایی انتخاب سایز که در پایین هر کالا درج شده است استفاده کنید و یا برای کسب راهنمایی بیشتر با تیم خدمات مشتریان آمازایران تماس بگیرید.

تمام محصولات آمازایران نو، اصیل و دارای گارانتی معتبر می باشند. آمازایران سلامت و نو بودن کالای خود را نزد شما تضمین می کند.

ما همیشه دوست داریم که نیازهای شما را برآورده کنیم و حتماً اگر مشتریان ما نیازهای خودشان را به ما منتقل کنند خوشحال خواهیم شد. همکاران ما در بخش تأمین همواره در حال تلاش برای مهیا کردن سبد بزرگتر و متنوع تری از کالاها برای شما هستند ولی با وجود این، امکان سفارش گیری تکی از مشتریان برای ما مقدور نیست.

انتخاب‌‌ ‌شما‌‌ ‌شامل ‌آخرین‌ تکنولوژی‌ها‌ درمحصولات دیجیتال والکترونیک‌ (موبایل، لپ تاپ، کامپیوتر، تلویزیون، یخچال، دوربین و لوازم جانبی …) و برندهای اورجینال داخلی و بین المللی در پوشاک، کفش برای ‌همه ‌سنین می.باشد. هدف اول ما رضایت مشتریان است، به‌ این‌ منظور آمازایران هرروز در تلاش برای افزایش محصولات به روز و متنوع برای خواسته‌ها و نیاز‌های شما می باشد. ما‌ باور داریم که معرفی یک وب سایت خاص با یک تجربه عالی خرید، سبک زندگی ایرانیان را تحت تأثیر ‌قرار‌ می دهد.

همانطور که مشاهده می کنید محصولات با گارانتی های متفاوت در سایت آمازایران قابل عرضه می باشد. حق انتخاب نوع گارانتی با شماست.

متأسفانه وقتی کالایی ناموجود باشد، چون تضمینی برای موجود شدن مجدد آن در آینده وجود ندارد ما نیز نمی توانیم کالایی که در سایت ناموجود است را برای شما رزرو کنیم.

می توانید با جستجو در صفحه اصلی آمازایران برند یا نام کالای مورد نظر خود را جستجو کنید و یا با تیم خدمات مشتریان تماس گرفته و یا درخواست خود را در سایت ارسال نمایید.

چون اولین هدف آمازایران رضایت شما مشتریان عزیز می باشد، با آغوش باز پذیرای شنیدن نظرات شما هستیم. شمامی توانید نظرات خود در مورد محصولات موجود در سایت را در بخش نظرات کاربران در پایین هر محصول بنویسید.

ازانتخاب شما سپاسگزاریم. ابتدا وارد قسمت ورود یا حساب کاربری شوید. پس از وارد شدن با نام کاربری و رمز عبور خود گزینه افزودن به سبد که در پایین هر کالا درج شده را انتخاب نمایید و پس از انتخاب تعداد مورد نیاز و چک کردن اطلاعات، گزینه ثبت سفارش را انتخاب نمایید. آدرس و نوع پرداخت خودرا کنترل کرده و گزینه ثبت نهایی سفارش را بزنید. تیم خدمات مشتریان آمازایران در اسرع وقت برای پیگیری سفارش و هماهنگی تحویل با شما تماس خواهند گرفت.

با وجود اینکه نهایت تلاش ما بر اینست تا تمام کالاهای موجود در سایت موجود باشد اما چون کالاهای محبوب زودتر بفروش میرسند پس امکان این نیز وجود دارد که دیگر مشتریان کالای مورد نظر شما را خریداری کرده اند و متأسفانه امکان رزرو در سبد کالا ممکن نمی باشد.

ما نهایت تلاش مان را می کنیم که تمام محصولات در سایت به روز و موجود باشند. اما به هرحال موجودی محصولات محبوب تر زودتر تمام می شوند آمازایران به محض رسیدن موجودی‌های جدید سایت را به روز می کند. متأسفانه امکان پیش خرید کالا درحال حاضر وجود ندارد.