نقش تلفن همراه در توسعه وب سایت

skyscraper

داشتن یک وب سایت خوب بسیار مهم است اما توسعه آن بر روی تلفن همراه نیز یک فرصت بزرگ در اختیار شما می‌گذارد تا کسب و کار خودتان را در سطح بعدی با هدف قرار دادن مشتریان این دستگاه ها را توسعه دهید. برنامه تیم آمازایران به این صورت است که طرح های ویژه‌ای برای توسعه وب سایت‌ها بر روی تلفن همراه دارد. وب سایت طراحی‌های شرکت ما ریسپانسیو است، به این صورت که ویژگی‌های صفحه وب شما در هر مقیاسی قابل مشاهده است. با توسعه وب سایت خود بر روی تلفن همراه مشتریان بالقوه بدست آورید و آنان را تحت تاثیر قرار دهید. شما به راحتی می‌توانید سایت خود را بر روی موبایل خود مشاهده نمایید.

چرا وب سایت باید mobile friendly باشد؟

ایجاد یک وب سایت که به خوبی بر روی دستگاه‌های تلفن همراه (با ابعاد نمایشگرهای مختلف) و یک وبسایت دیگر برای اینکه بر روی کامپیوترهای رومیزی نمایش یابد، نیازمند پرداخت هزینه‌های گزافی است. همچنین اگر بخواهید سایت خود را بر روی دستگاه‌های تلفن همراه منطبق کنید، هزینه بسیار بیشتر خواهد شد. با توجه به رشد سریع تلفن‌های همراه در سال‌های آینده بهتر است که سایت شما با تلفن همراه دوستانه باشد یا به اصطلاح mobile friendly باشد.

بازدید‌ از سایت

skyscraper

افراد معمولا موبایل خود را همراهشان دارند. اما ممکن است همیشه پشت سیستم خود نباشند. مطمئن باشید که مشتریان شما بیشتر وب سایتتان را از طریق تلفن همراه خود می‌بینند تا اینکه بخواهند، آن را با سیستم شخصی مشاهده کنند.

کاربران موبایل بیشتر هستند

کاربران تلفن همراه بیشتر هستند، چرا که استفاده از کامپیوتر بستگی به سن و دانش فرد از کامپیوتر دارد. ولی اغلب افراد در هر سن و با هر سطح دانشی از موبایل استفاده می‌کنند. اگر شما به طور موثر پیگیر ارائه محصولات و خدمات خود هستید و یا می‌خواهید یک نام تجاری ایجاد کنید، حتما پیاده‌سازی سایت خود را بر روی تلفن همراه نیز داشته باشید.