فروشگاه آماز ایران یک پاساژ اینترنتی برای فروش محصولات تمامی فروشندگان، تولید کنندگان، تامین کنندگان است. یک تامین‌کننده با استفاده از بستر آمازایران به‌راحتی خواهد توانست به تمامی نقاط ایران برای ارائه کالا دسترسی داشته و همزمان خدمات افزوده آمازایران را نیز به مشتریان خود ارائه دهد. با افزایش روز افزون استفاده از اینترنت برای تولید کنندگان محصولات مختلف طراحی سایت فروشگاهی ضروری به نظر می رسد چرا که بیشتر افراد امروزه نیاز های خود را در اینترنت جستجو می کنند و در نتیجه بهترین گزینه را برای برطرف کردن نیاز خود انتخاب می کنند. با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق فروشنده یا تولید کننده که در آرزوی تحقق افزایش فروش خود از طریق اینترنت و فضای آنلاین هستند، اما هیچ گونه اطلاع و تجربه ای در مورد یک کسب و کار اینترنتی با جزئیات آن ندارند، به نظر میرسد لازم است فضایی باشد تا فروشندگان بتوانند از طریق آن، کالاهای خود را به معرض فروش در سراسر کشور قرار دهند بدون این که درگیر جزئیات طراحی و ایجاد یک فروشگاه اینترنتی شوند. آماز ایران جهت نیل به این نیاز در اصناف مختلف، اقدام به ایجاد محصول خود به عنوان یک پنل فروش و همچنین سایت اختصاصی برای تولید کنندگان و فروشندگان می کند. مشتریان بالقوه این طرح تمامی اصنافی که نیاز دارند محصولات و یا فروشگاه خود را در جامعه ی جهانی اینترنت به معرض تبلیغ و فروش بگذارند، می شوند. تولید کننده گان و فروشندگان می توانند با برخورداری از هزینه پایین راه اندازی که برای ایجاد یک پنل اختصاصی در آماز ایران می پردازند، از امتیاز افزایش مشتری و در نهایت افزایش فروش ، در یک کلام، یک آگهی دائمی اینترنتی برخوردار شوند. حضور راحت و سریع در بازار اینترنتی ، دستیابی به اطلاعات در مورد محصول، مشاهده خدمت مورد نیاز مشتری ، تنوع و گستردگی زیاد محصولات در شاخه های مختلف، خرید و فروش امن و بسیار راحت از طریق درگاه های بانکی و ایجاد انتخاب وسیع تر و بررسی نظرات مصرف کنندگان دیگر، همگی می تواند باعث افزایش انگیزه برای ایجاد کردن یک پنل اختصاصی فروش آنلاین شود. از تفاوت بارز آماز ایران با سایر فروشگاه های اینترنتی عبارتند از:

ثبت محصولات و فروشگاه خود را به ما بسپارید.

در حال حاضر آماز برای تمامی کسب و کارهایی که میخواهند خدمات و محصولات خود را به معرض تبلیغ و فروش آنلاین بگذارند، اقدام به ایجاد پنل های فروشگاهی رایگان کرده است. اما اگر شما اطلاعات و یا زمان کافی برای انجام دادن ثبت نام یا وارد کردن محصولات خود را ندارید، نگران نباشید! کارشناسان آماز این کار را برای شما انجام خواهند داد. در حال حاضر تعرفه های پنل فروشگاهی آماز در چند بخش تقسیم می شود که در قسمت های پایین جزییات هر کدام گفته شده است. شما میتوانید تعرفه مورد نظر خود را انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید تا پیگیری های مربوطه انجام شود.

توجه: ذکر این نکته ضروری است که تمامی محصولات که به آماز تحویل میدهید، باید عکس در سایز بزرگ، با کیفیت و با پس زمینه روشن باشد. 

هم اینک می توانید با اطلاعات کاملی که مطالعه فرمودید، لیست تعرفه های ما را مشاهده کنید و ثبت نام کنید یا با ما تماس بگیرید:
تعرفه های عضویت فروشندگان
ثبت نام فروشندگان
تماس با ما